«Даху в «ОХМАТДИТ» бути!»

                              «Даху в  «ОХМАТДИТ» бути!»

Недобудований корпус «Охматдит» готують до зими силами небайдужих громадян та благодійників

«Даху в «Охматдит» бути!» - благодійна виставка-продаж в підтримку дитячої лікарні «Охматдит», де лежать хворі дітки з усієї України. В такий нелегкий для нашої Держави час, вони, як ніхто інший потребують нашої уваги, підтримки і допомоги.

Директор державного підприємства УМПБ («Укрмедпроектбуд») Ірина Коваль розповіла, що підготовка до зими недобудованого корпусу «Охматдит» в умовах зупинки державного фінансування здійснюється силами працівників УМПБ та «УКРПРОФМЕД» а також, завдяки пожертвам, які надходять у фонд «Здорові діти України» для НДСЛ «Охматдит»

 «Ми закінчилизаплановані роботи з підготовки до зимового періоду, –розповідаєІринаКоваль. –Чоловічий склад нашої команди, в ситуації, коли повністю зупинено фінансування проекту, самостійно виконав комплекс робіт –накрили всі вентиляційні шахти, які виходятьнапокрівлю; закрили іутеплили дверн іотвори приміщень, в яких знаходяться шафи автоматикиліфтовогообладнання. Закрили наверхніх поверхах дверні та віконні прорізи вітробар'єром. Пройшли по всіх поверхах Блоків і щільно закрили вікна і двері. Встановили огорожі на балконах БлоківАіБ...900 метрівбудівельної плівки, 500 метрів дерев'яного бруса, 300 метрів вітробар’єру, 200 метрів дроту і праця наших талановитих інженерів, юристів, економістів...». Ірина Коваль розповіла, що 3-го жовтня виповнився рік, як держава зупинила фінансування будівництва «Охматдит». Але новобудова невідкладно потребує надійного даху.

«Зараз найважливіше – завершити роботи з влаштування покрівлі. Тоді витрачені на будівництво бюджетні кошти не будуть змарновані», – говорить вона.

22 жовтня - 3 листопада, в  арт-галереї GARNA GALLERY,  Київ, вул. Софійська, 25-а, пройде благодійна виставка-продаж , де можна  придбати картини маленьких пацієнтів, дизайнерські футболки від Олесі Теліженко, арт-листіки, або просто пожертвувати кошти на лікарню «ОХМАТДИТ».

Також можна перевести кошти на рахунок благодійного фонду «Здорові діти України» :

 

БО «БФ «ЗДОРОВІ ДІТИ УКРАЇНИ»

ЄДРПОУ 39180174,

Р/рах.: 2600 5620 6276 26 в ПАТ Промінвестбанк, МФО 300012;

Тел./факс (044) 362-03-50;

Є недержавною неприбутковою організацією

Місцезнаходження: 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, буд. 7-А, оф. 10

Контакти:Головний бухгалтер: Ревенко Надія Борисівна     Тел. моб. +38(067) 501-14-80

 

Давайте разом зробимо добру справу! Ми щиро сподіваємось на Вашу підтримку і допомогу!